Asukoha filtrid | Turundajate elu lihtsamaks | Adovinci Blogi

Asukoha filtrid

Adovinci tööriistade tutvustus, vol. 1

Suheldes teiega, Adovinci kasutajad ja entusiastlikud toetajad, oleme järjepidevalt kuulanud ja üles kirjutanud tagasisidet, mis teilt saame. Peame igat sellist infokildu meie üheks kõige olulisemaks varaks ning nüüd on aeg hakata sellest lähtuvalt teile tagasi andma. 

Adovinci ekslusiivne tööriistade kogumik – asukoha filtrid

Eesmärgiga muuta välimeedia sihtimine tõeliseks täppistööks ning võimaldada maailma parima click-baiti ja hüperlokaalse välireklaami loomist igaühele, tutvustame teile täiesti uut, Adovinci eksklusiivset tööriistade kogumikku – asukoha filtrid.

Millised ekraanid on kaubanduskeskustes? Millised ekraanid tabavad ärikliente? Kus käib kõrge ostujõuga klientuur? Kõik need küsimused saavad nüüd vastuse vaid mõne klikiga.

Erinevad asukoha filtrid

Soovid saada võimalikult suurt katvust ja maksimaalselt palju kontakte väikese eelarvega? Vali madala kontaktihinnaga ekraanid. Tahad näha kõiki lahendusi Ida- ja Lääne-Virumaal, sisesta otsinguks Virumaa. Otsuste tegemine konkreetsete digiekraanide kasuks pole kunagi olnud mugavam. Asukoha filtrite eeltööna kulutasime Adovinci meeskonnaga sadu tunde, et tagada kõige usaldusväärsemad infoallikad ning filtrite ülesseadmisel oleme lähtunud Eesti Statistikaameti avalikest andmetest, asukoha kontekstuaalsest infost ning otsestest vestlustest ekraanide operaatoritega ja ekraani asukoha kinnisvara haldajatega.

Asukoha filtrite valik

Täiendame asukoha filtreid järjepidevalt, et anda teile võimalikult palju informatsiooni digiekraanide kohta ja võimaldada kõige kulu-efektiivsemate turundusotsuste tegemist. Kui aga näed, et saaksime asukoha filtritega ekraanide kohta veel täiendavat infot lisada, siis anna meile sellest märku siin. Ühtlasi, ootame jätkuvalt tagasisidet platvormi üldise kasutajakogemuse osas. Adovinci on lõppude lõpuks ehitatud sinu jaoks. Aita meil seda veel paremaks teha.

Kenneth Muuli, Adovinci Tegevjuht