Kaardivaade | Adovinci Platvormi Funktsionaalsus | Adovinci Blogi

Kaardivaade

Adovinci tööriistade tutvustus, vol. 2

Seekord siis üks läbi aegade kõige nõutumaid funktsionaalsuseid, mida kliendid on meilt küsinud – kaardivaade. Antud tööriist on olnud Adovinci arendustorus juba mõnda aega, kuid nähes kui populaarseks osutus meie digiekraanide kaardistus Eestis, teadsime, et peame selle kiiremas korras lõpuni viima. 

Enam ei ole kunagi küsimust, kus ekraanid asuvad ja kus mu välireklaam jooksma hakkab. Ja ka vastupidi, kui tead, kus asub eelistatud ekraan, kuhu soovid oma kampaaniat suunata, siis saab selle kaardilt kerge vaevaga üles otsida. Kaardivaates on võimalik näha iga kampaania geograafilist katvust.

Kaardivaadet on võimalik kombineerida ka asukoha filtrite ning asukoha otsingumootoriga, et muuta välimeedia planeerimine eriti hõlpsaks. Sellisel kujul välireklaami kampaaniaid koostades on kindel, et leiad iga kord täpselt sihtgrupile vastavad digiekraanid.

Mine katseta meie kaardivaadet!

PS. Antud link viib sind külaliskampaania lehele, kus alustad kampaania loomist, aga ära karda, see ei kohusta sind millekski, saad selle hiljem lihtsalt ära kustutada või jätad mustandisse.

Kristo Epner, Turundus- ja kasvujuht