Adovinci platvorm | Kuidas Adovincit kasutada? | Välireklaam mõne klikiga

Kuidas Adovincit kasutada?

“Adovinci platvorm ning kuidas seda kasutada?” postitus on mõeldud nii vaatajatele kui ka lugejatele. Kui eelistad vaadata, siis kiika all pool olevat videot. Kui aga hetkel videot vaadata ei saa või soovid jälgida kirja pildis täpsemaid juhiseid, siis skrolli edasi.

Enne, kui tutvume lähemalt Adovinci keskkonnaga, tuletame meelde, et keskkonda saab katsetada ka ilma kasutajata. Meie kodulehel on nupp “Alusta siit,” mis suunab koheselt külaliskasutaja kontole, kus on võimalik keskkonnaga tutvuda, kampaaniat luua, asukohti valida ning materjalid üles laadida. Nii saate tutvuda Adovinci pilveteenusega ilma, et peaksite koheselt end millegagi siduma. Kasutajaks registreerimist on vaja ainult siis, kui soovite loodud kampaaniat salvestada või lansseerida.

Soovitus: Kuna meie platvormi saab katsetada ilma igasuguste kohustusteta, siis parema kogemuse saamiseks, soovitame samal ajal võtta lahti ka meie platvormi.

I samm – Kampaania loomine

Adovinci keskkonnas on kampaania loomine ülimalt lihtne. “Minu kampaaniad” töölaualt leiate nupu “Uus kampaania,” millega alustab uue kampaania loomise teekonda. Järgmisena sisestage kampaania nimi ning valige kampaania periood. Eelvalikus on toodud 3 varianti: 2 nädalat, 1 kuu või muu periood. Järgmise sammu juurde minekuks, valige “Loo kampaania.”

Kampaania loomine - Adovinci
Kampaania loomine

II samm – Vali toode

Järgmises sammus on valikus kaks tootekategooriat: statsionaarne ja ühistransport.

Statsionaarsest valikust leiad kõik väli- ja siseekraanid. Tegemist on digitaalsete ekraanidega, mis asuvad erinevates rahvarohketes kohtades. Ekraanid on strateegiliselt paigutatud vastavalt asukoha spetsiifikale ning tabavad just selle piirkonna sihtgruppi kõige efektiivsemalt.

Ühistranspordi valikus on võimalik valida bussiliinides asuvaid ekraane nii Tallinnas, Pärnu kui ka Narvas, tabamaks just bussiga sõitvaid inimesi. Samuti on ühistranspordi valikus välja toodud ka parvlaevade ekraanid, mis tabab Hiiumaa ja Saaremaa vahelise laevateel sõitvaid kliente.

Vali vastav kategooria, vajutades “Loo statsionaarne/ühistranspordi kampaania,” mis sobib kõige paremini sinu loodud kampaania sihtgrupile.

Märkus: Kui soovite luua nii statsionaarsete ja ühistranspordi ekraanidega kampaaniat, siis hetkel on vaja luua mõlema kategooria jaoks eraldi kampaania.

Vali toode
Vali toode

III samm – Ekraanide valik

Meedia planeerimise vaates on ära toodud kõik asukohad asukoha kaartidena, mille täpsemalt sätted saad avada kaardi paremast servast, vajutades noolega tähistatud nupule.

Vali pind - Adovinci
Vali pind

Asukoha kaardi üleval servast leiad asukoha nimetuse, aadressi, ekraanide arvu antud asukohas, eeldatava nägemiste arvu ning maksumuse vastavalt eelnevalt valitud perioodile.

Asukoha kaardi alumisest servast leiad pildid antud asukohast “Vaata pilte asukohast.”

Vaata pilte asukohast
Vaata pilte asukohast

Keskmisest sektsioonist on võimalik valida reklaami kuvamissagedust, vajutades “+” või “-” nuppu. Vastavalt tõstate või vähendate reklaami kuvamissageduse tihedust antud asukohas. Kuvamissageduse ülevaates on võimalik näha ka asukoha täituvust. Roheline värvus märgib ära vabalt saadavat pinda, punane värvus märgib ära pinna täituvust.

Asukoha valiku tegemiseks, tuleb vajutada all paremal nurgas olevat nuppu “Vali” ja nii kõigi pindadega, mida soovite valida oma meediaplaani.

Vali konkreetne pind ja sagedus
Vali konkreetne pind ja sagedus

Meedia planeerimise vaate paremas servas kuvatakse hetke seisu ülevaadet, kus on väljatoodud valitud asukohad, kogu eeldatav nägemiste arv ning lõpphind.

Kampaania ülevaade
Kampaania ülevaade

IV samm – Reklaami üleslaadimine

Kui asukohad valitud, tuleb järgmiseks sammuks valida paremal servas ülevaate sektoris “Jätka meedia üleslaadimisega.”

Jätka meedia üleslaadimisega
Jätka meedia üleslaadimisega

Adovinci platvorm koostab disaini plaani automaatselt vastavalt sinu valitud pindadele. Selles vaates näeb täpselt kõiki materjali nõudeid, mis on vajalikud kampaania läbi viimiseks nendes asukohtades. Reklaamklipi formaatideks on pildivorming JPG või videoklipi vorming MP4. Videoklipi pikkus peab olema 10 sekundit, vastasel juhul platvorm ei lase klippi üles laadida.

Vali reklaammaterjal ning lae üles. Kampaania jätkamiseks, vajuta “Jätka.”

Lae üles reklaammaterjal - Adovinci
Lae üles reklaammaterjal

Märkus: kui kampaania alguseni on rohkem, kui 2 päeva, siis Adovinci platvorm laseb edasi minna ka ilma reklaammaterjalita. Tuletame sulle aegsasti meelde enne kampaania algust, kui materjalid on puudu ning materjale saab “Minu kampaania” vaates hiljem juurde lisada.

Reklaammaterjalide osas kindlasti lugege näpunäiteid, mida peab meeles pidama välireklaami disainimisel.

V samm – Tellimuse lõpule viimine

“Tellimus & Maksmine” vaates saame tervikliku üle vaate kogu eelnevalt planeeritud kampaaniast. Antud vaate üleval paremas servas on võimalik teha veel täiendavaid muudatusi meedia plaanis või reklaammaterjalide osas.

Täiendavate muudatuste võimalus
Täiendavate muudatuste võimalus

Maksmise sooritamiseks on vajalik vaid nõustuda kasutustingimustega ja valida endale sobiv maksemeetod. Peale makse sooritamist, vaatab Adovinci tugimeeskond üsna pea sinu materjalid üle ning kui reklaam on sobilik, siis see kinnitatakse ja sinu e-maili peale jõuab ka teatud kinnitus.

Vali sobiv maksemeetod
Vali sobiv maksemeetod

Märkus: kui soovite tasuda arve alusel, siis tuleb valida “Arve” ning täita ära partnerkonto taotlus, mida vaadatakse Adovinci tugimeeskonna poolt üle ning mille täitmisel saabub sinu e-maili peale vastav kinnitus ning ka arve.

Kinnitatud kampaania on nähtav ka sinu konto “Minu kampaaniad” vaates ning aktiveerub automaatselt sinu valitud pindadel vastavalt määratud kampaania perioodile.

VI samm – Reklaam jookseb

Ja nii lihtsalt see käiski. Välireklaam kõigest mõne klikiga!

Kristo Epner, Turundus- ja kasvujuht