sTARTUp Day – Baltikumi suurim ärifestival | Adovinci

sTARTUp Day – Baltikumi suurim ärifestival

Eelmisel aastal kandideerisime Adovinciga Baltikumi ühele suurimale ärifestivali sTARTUp Day 2020 pitching konkursile – sTARTUp Pitching.  Selle aasta pitching konkursile kandideeris kokku 201 ettevõtet 19st riigist, mille seast valiti sTARTUp Day raames toimuvale pitchingule TOP 30 start-up ettevõtet. Võime uhkusega öelda, et ka Adovinci valiti TOP 30 sekka ja oleme sel suurel ärifestivalil esinemas!

Mis on sTARTUp Pitching?

sTARTUp Day - Pitching 2019
sTARTUp Pitching 2019

sTARTUp Pitching’ul on igal kandideerinud tiimil võimalus presenteerida enda ettevõtmist sTARTUp Day 2020 raames pea 4000 festivalikülastajale: potentsiaalsetele investoritele, partneritele ja klientidele; saada sealhulgas palju meedia tähelepanu ning olla kantud ka piirkonna parimate idufirmade hulka. Lisaks nähtavusele, autasustatakse parimaid võistkondi mitme auhinnaga.

Konkurents on tihe, auhinnad, mille nimel võideldakse:

  • 10 000 € preemia Swedbank Eesti poolt
  • Kuni 250 000 € suurune investeering EstBANi poolt juhitavalt sündikaadilt
  • 5 000 € preemia RIA.com’i poolt
  • Piletid TechCrunch Disruptile San Franciscos
  • Piletid Islandil toimuvale Summit Summit’ile Tera Ventures’i poolt
  • 5 000 € väärtuses õigusnõustamist auhinnatud rahvusvahelise advokaadibüroo Soraineni poolt
  • Piletid NOAH konverentsile Berliinis
  • 10,000 $ väärtuses AWS teenust Cloudvisor’i poolt

Mis on sTARTUp Day 2020?

sTARTUp Day 2020 Tutvustus

sTARTUp Day on Baltikumi suurim ärifestival, mis toob kokku üle 4000 osaleja, et tähistada ettevõtlust targas linnas Tartus.

Sellel suurel kolmepäevasel festivalil, kus maailmaklassi lavaprogrammi täiendavad praktilised seminarid, innovatsiooni täis demoala, aktiivne kontaktide loomine ja kümned kõrvalüritused. Inspireeriv-hariv lavaprogramm käsitleb laia spektrit teemasid turundusest kosmosetehnoloogiani, investeeringute kaasamisest targa linnani, tehisintellektist loomemajanduseni.

2019. aastal osales sTARTUp Day’l üle 120 maailmaklassi esineja, 350 idufirma, 100 investori ja 4000 osaleja 65-st eri riigist üle kogu maailma.

sTARTUp Day sai alguse 2016. aastal ideest koondada kõik Tartus toimuvad ettevõtlusüritused ühe katuse alla. See on kogukonna festival, mida korraldavad üheskoos Tartu linn, Tartu Ülikool, Tartu Teaduspark, Contriber, Tartu Biotehnoloogia Park, Tartu Ärinõuandla, Tartu Loomemajanduskeskus, Ole Rohkem ja Swedbank.

„Olles suurim ärifestival Baltikumis, tähendab, et programmis peab olema midagi kõigile, kes on iduettevõtlusest huvitatud. Üle 120 esineja saavad pakkuda midagi igale maitsele,” ütles programmijuht Sven Illing. „Minu meeskond on hoidnud mõned teemad programmis alates festivali algusesaastatest nagu näiteks tark linn, kosmosetehnoloogia, teadusest ettevõtluseni ning tervisetehnoloogia.” – lõik digi.geenius.ee lehelt

Mis toimub sTARTUp Day lavadel?

Festivali uksed avatakse 30. jaanuar kl 9.00 ning sulgetakse 31. jaanuar kl 19.00. Selle aja jooksul toimuvad erinevatel lavadel ja kohtades mitmesugused üritused, näiteks tehakse ettekandeid konkreetsetel teemadel läbi oma kogemuste, toimuvad speed dating‘ud investorite ja start-upide vahel, seminarid ja töötoad ning isegi noorematele kui 18 aastastele on mõeldud eraldi programm.

Esinejate seast leidub nii oma ala spetsialiste, kui ka sariettevõtjaid erinevatest sektoritest üle maailma. Meie, Adovinci tiimiga, läheme kindlasti otsima turunduse ja müügialaseid nippe nendelt esinejatelt:

ANDRES SCHABELMAN – Fiverri rahvusvahelise laiendamise asepresident.

“Sel aastal on üks peaesinejatest Andres Schabelman – maailma suurima vabakutseliste platvormi Fiverri laiendamise asepresident, kes räägib oma õppetundidest Airbnbis ja Fiverris töötades ning kuidas laiendada ettevõtteid (ja iseennast) südamest.” – lõik digi.geenius.ee lehelt

Andres Schabelman
Andres Schabelman
Hermione Way
Hermione Way

HERMIONE WAY – Brändikonsultant ja turundaja, eks-Tinder

Hermione Way esineb teemal “LEARNINGS FROM 10 YEARS MARKETING IN STARTUPS”

Hermione on tehnoloogia valdkonnas olevaid idufirmasid turustanud juba üle 10 aasta. Ta jagab teiega oma õpetusi selle kohta, kuidas luua bränd sotsiaalmeedias ja luua huvitavaid lugusid, mida meedia üles korjab.

ENELIN PAAS – SafetyWingsi äriarenduse juht.

Enelin Paas esineb teemal “BUSINESS GROWTH WITH AFFILIATE MARKETING.”

Enelin õpetab, kuidas müüa oma veebitoodet või -teenust orgaaniliselt, kasutades selleks partnerlussuhteid, sidusettevõtteid ja mõjutajaid. Ta on alates 2018. aasta veebruarist kasvatanud ettevõtet SafetyWing 20% kuus, kasutades mitte ühtegi reklaami, ainult partnerlussuhted ja sidusettevõtete mõjutajaid.

Enelin Paas
Enelin Paas

Esinejaid on siiski rohkem, täpsema kava leiab sTARTUp Day kodulehelt: www.startupday.ee/program/

Tulge kohale!

sTARTUp Day festivali avamiseni on jäänud veel loetud päevad, seega kui on huvi, siis tasub kindlasti kohale tulla! Pileteid leiab veel siit: https://www.startupday.ee/tickets.

Ning hoiame kõik Adovinci tegevjuhile pöialt, kes 30.jaanuaril astub ka meie eest lavale ning tutvustab Adovinci tegevusi laiemale ringile!

Kristo Epner, Turundus- ja kasvujuht