Uue aasta uudised | Adovinci

Uue aasta uudised

Oleme edukalt tõstnud seemnefaasis (seed) kapitali, Eesti Twilio taustaga ingelinvestoritelt Marek Laasiku juhtimisel, ja palganud Eestisse uue tegevjuhi, Hanno Kindel (endine OMD tegevjuht).

Juhtkonna laiendus ja uus investeering toetab Adovinci jätkuvat tootearendust ja müügitegevust. Sel aastal planeerime lansseerida Adovinci platvorm ka välisturul.

Uus investeering võimaldab Adovincil kinnitada enda positsiooni turuliidrina välimeedia sektori automatiseerimise vallas, avades kõigile ligipääsu välireklaami võimalustele ning muutes välireklaami turundusplaanidesse kaasamise kiiremaks, lihtsamaks ja mugavamaks kui kunagi varem. Tootearendus on seejuures ettevõtte keskseks fookuseks.

2021. aasta raames on Adovincil kavas lansseerida ka vähemalt üks uus välisturg, et jätkata liikumist eesmärgi poole – ühendada globaalselt kokku kõik välireklaami lahendused ning võimaldada välireklaamide loomist vaid mõne klikiga.

Eduka investeeringu kaasamist kommenteerib Adovinci tegevjuht, Kenneth Muuli:

“Möödunud aasta oli välimeedia sektorile üldiselt keeruline aasta, kuid samas kinnitas see arusaama, et kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas on antud meediapakkujatele oluline tööprotsesside automatiseerimine ja sektori jõudmine täielikult digitaalajastusse. Kuna Adovinci tegeleb sisuliselt välireklaami ostu-müügi protsessi automatiseerimisega, siis kasvatas tekkinud olukord 2020. aastal oluliselt platvormiga liitunud ekraanide ja ekraaniomanike hulka. Paralleelselt on järjepidevas ja üha kiirenevas kasvutempos ka Adovinci kasutajate arv. Tekkinud soodsa kasvuvõimaluse ja positiivsete alusnäitajatega, nõustusid selgelt ka tänase ringi investorid, kes täies usus toetavad meie visiooni luua globaalne välireklaami võrk.”

Alates 3. veebruarist 2021 liitus Adovinci tiimiga Hanno Kindel, kes alustas tööd Adovinci Eesti tegevjuhina. Hanno Kindel on meedias töötanud 30 aastat, nendest 10 aastat meediauuringute firmas ning 20 aastat erinevates meediaagentuurides.

Hanno Kindel pani üheksakümnendatel BMF Gallup Media tiimiga aluse peamistele meediauuringutele Eestis. Järgneval kahel aastakümnel on Hanno Kindel saanud erinevate turundustiimidega auhindu kodumaistelt ja regionaalsetelt reklaamifestivalidelt. Loogilise järjena osalus samade festivalide žüriide töös, lisaks on ta avaldanud arvukalt artikleid erialastes väljaannetes ja esinenud paljudel turunduskonverentsidel.

Adovinciga liitumist kommenteerib Hanno lühidalt:

“Liitumine Adovinci meeskonnaga annab võimaluse näha Eesti meediamaastikku uues ja põnevas positsioonis.”

Kristo Epner, Turundus- ja Kasvujuht