Välimeedia – see toob reaalseid tulemusi! | Adovinci

Välimeedia – see toob reaalseid tulemusi!

Miks välimeedia? – vol.3

Adovinci peamine sõnum on see, et välimeedia/välireklaam/digiekraanid (heal lapsel mitu nime!) on üks lihtsamaid ja tõhusamaid võimalusi klientidega suhtlemiseks. Sellel on tohutu potentsiaal bränditeadlikkuse ja klientide lojaalsuse suurendamiseks.

Teame ka turundussektoris olles, kui paljudel on kõhklusi ning ebausku, kas välimeedia ikka tasub ära oma ettevõtmise reklaamimisel. Ning see on täiesti arusaadav ebakindlus – kui tegemist on väikeettevõtetega, on kõige raskem osa õige kliendi leidmine.

Et tagada korralik tagasiside neile, kes vajavad vast just seda väikest tõuget/kinnitust, et klientide seas enda äri bränditeadlikkust tõsta läbi välireklaami, siis toome siinkohal välja mõned konkreetsed näited/tulemused läbi Adovinci platvormi tehtud reklaamidest.

Välireklaami reaalsed tulemused

Adovinci Ülemiste City võrgustikus on ettevõtted teinud sooduskoodi näol kampaaniaid. Tulemused:

  1. Barbora (nutisupermarketi teenus) sai oma 2 nädalase kampaania raames ligi 50 uut klienti, just Ülemiste linnakus spetsiifiliselt.
  2. Wolt: Samas võrgustikus tegi Wolt nädalase kampaania, kus ainult Ülemiste linnakus sai toidu tasuta kohaleveo ning nende tellimuste hulk selle nädala raames tõusis 58% ning nädal pärast kampaaniat 14%. Tegime Wolti kampaaniast ka eraldi loo.

Kampaania ühistranspordis:

Meie platvormi kaudu on võimalik pääseda ligi ka Ühistranspordi 232 ekraanile, mis asuvad Tallinnas, Narvas ja Pärnus. 

  1. Rocca al Mare keskuse SMS-mängu eesmärgiks oli suunata inimesi ettevõtte mobiilirakendust alla laadima. Selleks, et suurendada inimeste huvi rakenduse vastu, loosis Rocca al Mare kõigi sõnumisaatjate ja rakenduse laadinud inimeste vahel välja kinkekaardi 100 euro väärtuses. Kampaania oli eetris vaid PublicTV eetris. Kahenädalase perioodi jooksul sai klient 91 sõnumit 80-lt inimeselt. Rakendust laaditi alla 34 korda. (GooglePlay ja Appstore lingid olid jälgitavad). Täpsem info antud kampaania kohta leiad siit.

Need on konkreetsed edunumbrid, millele eelnes vastava ettevõtte poolt läbimõeldud strateegia, mis sobitus just nende eesmärgiga kõige paremini. 

Sinule, kes sa veel kaalutled: Sinu reklaam/pakkumine ei pea olema keeruline. Mõnikord pälvivad kõige lihtsamad asjad kõige suuremat tähelepanu, võid mõningaid näpunäiteid vaadata meie sisuloome postitusest. Inimeste meeltes on vaja tekitada sensatsioon. Lihtne, värvikas ja kenasti pildistatud reklaam köidab inimesi alati. Peate aga teadma, mida teie tarbijad vajavad, ja pisut loovust kasutades, saavutatakse uskumatud tulemused.

Pikk jutt, ilus jutt, võtame asja kokku: välireklaam tasub kohe kindlasti ära!

Kristo Epner, Turundus- ja kasvujuht